חזון

חזון משרד עו"ד רוזן ושות' הינו ליתן שירותים משפטיים בתחומים רבים ומגוונים במהירות וביעילות ללא פשרות בכל עת.
במסגרת זו נעשית במשרד רוזן ושות' התאמה מלאה בין רצון הלקוח לטיפול המשפטי הרצוי והנדרש בשילוב ניסיונם העשיר והמגוון של השותפים.
הגורם המנחה והמוביל את פועלנו ברוזן ושות' הינו טובת הלקוח והיא בלבד. נושא זה עומד בראש מעיינם של השותפים במשרד אשר אמונים על הקשבה מלאה לרצון הלקוח ולמאווייו המקצועיים והאישיים כאחד וזאת על מנת  ליתן מענה מרבי ומיטבי בפתרון הסוגיות המשפטיות הרובצות לפתחו.
בכדי להגשים חזון זה אנו משלבים בין חשיבה דינאמית, יצירתית וחדשנית לבין הניסיון המשפטי, העסקי, מסחרי, והמעשי  שנצבר על ידנו לאורך השנים.
בין יתר התחומים שבהם עוסק משרדנו אנו מתמחים במתן פתרונות לסכסוכים בין צדדים במסגרת הליכי גישור המאפשרים לצדדים לסיים סכסוכים מחוץ לכותלי בתי המשפט תוך שמירה על איזון בין האינטרסים של הצדדים באמצעות תקשורת יעילה והבנה מרבית.

נגישות

​​​הנגשת אתר רוזן ושות׳ לבעלי מוגבלויות משרד רוזן ושות׳ מייחס חשיבות רבה לנושא הנגישות, ובין השאר השקיע בהנגשת אתר האינטרנט לגולשים עם מוגבלויות שונות, בראייה שיש לאפשר לכל משתמשי האתר נגישות לשירות ולמידע ככל שניתן.

אמצעי הנגישות באתר:
  • אפשרות לש​ימוש באמצעות קוראי מסך עבור גולשים עם מוגבלויות ראייה.
  • הגדלת הכתב בשתי רמות האמצעות תפריט הנגישות.
  • אמצעים נוחים וברורים לניווט והתמצאות באתר.
  • ארגון התכנים באתר באמצעות כותרות, כותרות משנה ורשימות.
  • אפשרות ניווט ומעבר בין תכנים באמצעות המקלדת ומקש ה- TAB.
  • עיצוב המותאם ללקויי ראייה.
  • קישורים ברורים ומכילים הסבר אודות תפקודם וייעדיהם.
האתר הונגש ברמה AA, נבדק ונמצא תואם את התקן על פי הנחיות W3C וחוק הנגישות. 
האתר הוא מורכב, דינאמי ומתעדכן לעיתים קרובות. אנו עושים מאמץ מתמשך על מנת לוודא נגישות האתר.
במידה ובכל זאת נמצא תוכן כלשהוא שאינו נגיש, נודה על פנייה לממונה הנגישות עו״ד יוגב רוזן והנושא יטופל בהקדם האפשרי. לחצו כאן לשליחת פנייה לממונה הנגישות.